Czy warto sprzedawać samochód w skupie aut używanych w Szczytnie?

Jeszcze całkiem niedawno to samodzielna sprzedaż samochodu przez różnego rodzaju portale internetowe, cieszyła się największym powodzeniem. Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła, a skupy samochodów używanych wypierają zarówno samodzielnie przygotowywane ogłoszenia, jak i komisy czy auto kasację. Zastanawiasz się, czy warto sprzedać swój samochód do skupu samochodów Szczytno? Po lekturze naszego tekstu z pewnością nie będziesz mieć już żadnych wątpliwości.

Jakie stawki oferuje skup samochodów Szczytno?

Skup aut używanych Szczytno opiera swoje oferty nie na sztywnym cenniku, ale indywidualnej wycenie, która dokonywana jest przez fachowca w miejscu sprzedaży auta. Takim miejscem jest nie tylko siedziba placówki, ale również i posesja właściciela sprzedawanego samochodu czy też inne, wskazane przez niego miejsce. Co więcej, wystarczy tylko zadzwonić do skupu samochodów w Szczytnie (lub wypełnić formularz wyceny), by poznać wstępną ofertę i porównać ją z tymi, które zaproponują konkurencyjne skupy samochodów osobowych.

Zanim jednak zdecydujesz się sprzedać auto do skupu musisz wiedzieć, że profesjonalny skup aut osobowych i dostawczych nie płaci pełnej wartości rynkowej za sprzedawane pojazdy. Skupowane są tutaj bowiem auta w każdym stanie, ale:

  • za samochody w kiepskim stanie technicznym skup aut w Szczytnie może zapłacić ok. 60% ich realnej wartości,
  • za pojazdy sprawne, w dobrym stanie, stawki, które oferuje skup aut, są znacznie wyższe i mogą wynosić nawet 80% wartości samochodu.

W obu przypadkach właściciel auta nie musi tracić czasu na wystawianie ogłoszeń i spotkania z kolejnymi potencjalnymi kupcami.

samochody używane

Skup aut Szczytno a dodatkowe korzyści

Skup http://autodave.pl/skup-aut-szczytno/ jest firmą, w której można sprzedać niemalże każde auto, również powypadkowe, uszkodzone i poleasingowe – warunkiem jest jednak, by mogło ono powrócić na drogi, po dokonaniu w nim niezbędnych napraw. Skup pojazdów oferuje swoim klientom również wiele innych możliwości, z których warto skorzystać, jeśli chcesz sprzedać auto szybko, sprawnie i korzystnie. W tym kontekście warto wspomnieć o:

  • najlepszych cenach – skup samochodów uszkodzonych płaci najwięcej – zdecydowanie więcej, niż komis czy firmy, oferujące złomowanie pojazdów,
  • błyskawicznych transakcjach – które możliwe są dzięki wsparciu fachowców, tworzących zespół auto skupu Szczytno oraz dzięki ograniczeniu do absolutnego minimum wszelkich formalności,
  • własnym transporcie w postaci lawety, którą przewożone są niesprawne auta,
  • możliwości sprzedaży każdego samochodu – każdej marki, modelu i rocznika,
  • dostępie do usług 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Dodatkowo warto wiedzieć również, że skup samochodów ze Szczytna oferuje także możliwość wypłaty gotówki do ręki, tuż po zakończeniu procesu kupna-sprzedaży. Taki skup samochodów za gotówkę to szansa na bezpieczną transakcję, likwidująca jednocześnie konieczność oczekiwania na zaksięgowanie przelewu na koncie. Reasumując można więc śmiało powiedzieć, że warto sprawdzić oferty skupów, zanim wystawimy ogłoszenie, gdyż to właśnie tutaj można liczyć na szybką, a zarazem korzystną sprzedaż wysłużonych, zniszczonych aut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 11 =